عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 12:48

روند عکاسی مُد در پروژه لباس مجلسی غزاله

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روند عکاسی مُد در پروژه لباس مجلسی غزاله : عکاسی مُد در این پروژه به سفارش "تولیدی لباس مجلسی غزاله"  بود ،  حدود 30 دست لباس مجلسی زنانه برای عکاسی ، به محل استودیو عکاسی لایت روم تحویل داده شد .

 

 

عکاسی مد

 

روند عکاسی مُد در پروژه لباس

درعکاسی مُدلینگ ، معمولا از مدل استفاده می شود که گاهی برای نمایش هرچه بهتر محصول و کالای مورد نظر ، این امر ضروری به نظر می رسد. و یکی از مهمترین نکات در عکاسی مُد ، جنبه تبلیغاتی آن می باشد که برای تحقق این منظور ، حضور مدل  در عکس مدلینگ ، اجتناب ناپذیر است .
بنابراین ما در این پروژه ، از  تعدادی افراد علاقمند به عکاسی مدلینگ ، که هم از نظر فیزیکی و هم از نظر استعداد مدلینگ  قابل قبول بودند ، دعوت کردیم که برای تست به استودیو بیایند. 
از این افراد عکسهای متعددی در زوایای مختلف و با فیگورهای متفاوت گرفته شد و پس از بررسی های تیم عکاسی مدلینگ لایت روم ، در نهایت 2 نفر برای انجام این پروژه انتخاب شدند.
نکته قابل توجهی که در عکاسی مُد از لباسها و به طور کلی انواع پوشاک وجود دارد ، نمایش هرچه بهتر جزئیات محصول می باشد که این امر شامل جنسیت پارچه ، دوخت لباس ، طرح ها و ریزه کاری های به کار رفته در محصول مورد نظر می باشد.

نور پردازی در عکاسی مُد

ما برای نشان دادن این جزئیات ، با نورپردازی های دقیق و حرفه ای از تمامی لباسها عکس های حرفه ای و زیبایی گرفتیم. در این پروژه حدود 200 عکس گرفته شد که در نهایت با حضور کارفرما ، تعداد 30 قطعه عکس انتخاب شده و برای ادیت و طراحی به قسمت ویرایش و پردازش استودیو عکاسی لایت روم فرستاده شدند.
عکاسی مُد در این پروژه ، پس از ادیت و طراحی ، به تایید کارفرما رسیده و با چاپ ژورنال  به پایان رسید.

نمونه کار های مرتبط ما در عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی را در ادامه مشاهده فرمایید:

خواندن 13202 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 14:04

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه