دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 16:25

درباره ما

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استودیو عکاسی لایت روم با هدف دستیابی به بهترین کیفیت در عکاسی صنعتی تبلیغاتی و مد، ضمن بکار گیری علم روز دنیا و تجارب چندین ساله خود و امکانات و تجهیزات لازم، جهت ایجاد تصاویری بدیع، تمام نیازهای مشتریان خود را بررسی کرده و سعی در برآوردن آنها به بهترین شکل ممکن را دارد.
برای انجام عكاسی صنعتی كافی است پس از مشاهده نمونه عكس های ثبت شده توسط تیم ما در حوزه مورد نظر خود ، با ما تماس بگیرید و در مورد نوع پروژه و عكس های مورد نیاز خود توضیحاتی ارائه دهید. سپس ما با بررسی پروژه و تخمین موارد قابل انجام عكاسی ، پیشنهادی حاوی اطلاعات فنی ، زمان بندی انجام كار و هزینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی را برایتان ارسال می كنیم.
در مدت انجام پروژه نیز تیم عكاسی ما با بهترین ابزار و تجهیزات عكاسی صنعتی ، اطمینان حاصل می كند كند كه هیچ نقطه ای از محل مورد نظر از قلم نیفتاده و تمام زوایا و نكات ریز هم پوشش داده شده اند. تعداد عكس های گرفته شده چندین برابر تعداد مورد نیاز شما خواهد بود كه پس از پایان انجام كار ، تعداد مورد نظر توسط شما از میان آنها انتخاب خواهند شد و جهت انجام عملیات ویرایش و تصحیح نور و رنگ ، به دست متخصصان عكاسی و گرافیك در استودیو عكاسی صنعتی و تبلیغاتی لایت روم سپرده خواهند شد.

خدمات عکاسی تجاری ما عبارتند از:

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسی می باشد که به سفارش یک سازمان صنعتی صورت می پذیرد و به ثبت فرایندهای تولید ، محصولات ، سازمان کار ، کارکنان و یا تجهیزات سازمانی می پردازد. خطوط تولید، کارخانه‌های صنعتی و فنی در مراحل و زوایای مختلف، عکاسی صنعتی محسوب می شوند. عکس صنعتی ممکن است با مقاصد داخلی ( به عنوان مثال اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( به عنوان مثال تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شود.

خصوصیات عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی ، علاوه بر اینکه می بایست تمام خصوصیات یک عکس حرفه‌ای را دربرگیرد، به مولفه‌های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول است. به بیان ساده‌تر عکس صنعتی می‌بایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند٬ درست به مانند یک ‌تیزر‌! ‌اما‌ با‌ راه‌ و ‌روشی‌ متفاوت.
همانطور که میدانیم عکاسی حرفه ای صنعتی میبایست توانایی شرکت شما ، خدمات و محصولات تولیدیتان را با بهترین شرایط ممکن کیفی معرفی نماید.
استودیو عکاسی لایت روم، در عکاسی صنعتی از محصولات شما، با استفاده از تجهیزات مناسب، با نورپردازی کاملا حرفه ای و به نمایش گذاردن دقیق و باکیفیت محصول یا پروداکت شما تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود .

از شما عزیزان دعوت میکنیم تا از نمونه کارها و پروژه های انجام شده توسط این مجموعه بازدید نمایید و برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید.

عکاسی تبلیغاتی

هر گونه عکسی که در خدمت معرفی، تبلیغ و یا فروش تولیدات یا کالائی باشد، عکاسی تبلیغاتی به حساب می آید. یکایک مواد غذائی‌، انواع وسائل زندگی، هر نوع مبلمان و ماشین چه با حضور انسان چه بدون مدل در زمره عکس تبلیغاتی است. معمولاً این نوع عکاسی یک سفارش دهنده نیز دارد: صاحبان صنایع، ارگانهای دولتی، بخشهای اقتصادی و بازرگانی، روابط عمومی‌ها و سازمانهای تبلیغاتی و در ضمن گرافیست‌ها و طراحان صنعتی- هنری، همه و همه سفارش دهنده و علاقمندان عکاسی صنعتی- تبلیغاتی هستند.

اطلاعاتی درباره عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوزه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا" در هیچ یک از شاخه های عکاسی به اندازه عکاسی تبلیغاتی نظرات سفارش دهنده در کار دخیل نیست. با توجه به این نکته مهم عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند ، نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند و با توجه به هدف نهایی کار ، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز ، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.
ما در عکاسی تبلیغاتی با توجه به موارد مصرف و محل استفاده عکس و مخاطبین محصول مورد نظر شما، کاملا حرفه ای عمل می کنیم و هدف نهایی ما در عکاسی تبلیغاتی، معرفی ویژگیهای محصول شما می باشد.
از شما عزیزان دعوت میکنیم تا از نمونه کارها و پروژه های انجام شده توسط این مجموعه بازدید نمایید و برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید.

عکاسی مد

هدف اصلی عکاسی مد به تصویر کشیدن لباس، انواع پوشاک و فرآورده‌های مرتبط است که اکثرا در مجلات طراحی لباس و تبلیغات منتشر می‌شود. بارون آدولف اولین عکاس مد است که در سال ۱۹۱۳ اولین عکس‌های خود رابرای مجله زنان ارائه نمود امروزه این شاخه از عکاسی به دو منظور زیبایی‌شناسی و تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد که اکثرا در لوکیشین‌های نامانوس با نورپردازی‌های دراماتیک و مهیج همراه است. گاهی این شاخه از عکاسی تلاش می‌کند تا علاوه بر برجسته کردن عناصر زیبایی، نماینده فضای سیاسی و اجتماعی خود نیز باشد
در دنیای مد و فشن این موضوع از دیگر صنایع به مراتب مهم‌تر است، زیرا مقوله توجه به زیبایی و کیفیت در این صنعت اهمیت ویژه‌ای دارد
عکاسان حرفه‌ای مد و فشن استودیو عکاسی لایت روم با استفاده از حرفه‌ای‌ترین نفرات و با کیفیت‌ ترین تجهیزات رقم زننده بهترین نتایج می‌باشند.

از شما عزیزان دعوت میکنیم تا از نمونه کارها و پروژه های انجام شده توسط این مجموعه بازدید نمایید و برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید.

خواندن 14589 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 دی 1396 ساعت 10:48
محتوای بیشتر در این بخش: نمونه کار ها »

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه