عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 15:43

عکاسی مُد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عکاسی مُد دارای دو جنبه  تجاری و هنری می باشد. در بحث تجاری، تبلیغ محصول و برندینگ مورد توجه قرار می گیرد و در بخش هنری خلاقیت و نوآوری حرف اول را میزند. اما یک عکاس حرفه ای مد کسی است که در هر دو بخش مهارت داشته باشد. امروزه عکاسی مُد یکی از ارکان اصلی در صنعت مد و فشن به حساب می آید و رایج ترین شیوه تبلیغاتی برای طراحان مد محسوب می شود. طراحان لباس ، کیف و کفش، جواهرات، زیورآلات ، انواع پوشاک و دیگر فراورده های مرتبط ، برای به نمایش گذاشتن هنر خود و معرفی محصول و برند خود از عکاسی تبلیغاتی و مد استفاده می کنند. از دیگر مخاطبان عکاسی مد میتوان به صاحبان مشاغل خاص و کارفرمایان خود اشتغال اشاره کرد به طور مثال وکلا ، حسابداران، پزشکان نمایندگان پارلمانی و اعضائ شوراها  افرادی هستند که با گرفتن پرتره های تجاری، به معرفی خود میپردازند.

 

حضور مدل زنده در عکاسی مُد

عکاسی مد

امروزه در عکاسی مُد ، حضور مدل زنده به عنوان یک عنصر موثر در تبلیغات و فروش، بسیار مورد توجه قرار گرفته و به جرات می توان گفت بخش بسیار مهمی از موفقیت  صنعت مد و فشن به حضور مدل زنده وابسته است.عکاسی مد ، غالبا یک کار تیمی است و تصویر نهایی حاصل فعالیت و تعامل افراد متخصص شامل مدیر هنری، عکاس ، ویرایشگر، مدل و مانکن ، میک آپ آرتیست و ... می باشد. عکاسی مد اغلب در یک استودیو یا محیط مجزا انجام میشود و همچنین می تواند با توجه به نوع سوژه در موقعیت های غیر معمول و یا مناطق خاص انجام شود.استودیو عکاسی لایت روم ، دارای تیمی پویا و نوآور ، با دانش کافی از دنیای مد و آگاهی از تکنیکهای بازاریابی، شما را در رسیدن به شرایط مطلوب یاری میدهد. استفاده از شیوه تبلیغاتی و عکاسی مد و فشن  استودیو لایت روم، راهی است برای اثبات توانمندی شما در کسب و کارتان.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش پروژه عکاسی مُد ، لطفا با شماره تلفن های 44046143  یا ۴۴۲۲۴۶۱۲ تماس بگیرید .

خواندن 7426 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 دی 1396 ساعت 16:45
محتوای بیشتر در این بخش: « عکاسی مدلینگ چیست؟

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه