عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 10:43

روند عکاسی صنعتی در پروژه مبلمان لنی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

روند عکاسی صنعتی در پروژه مبلمان لنی :این پروژه اولین تجربه من در عکاسی صنعتی مبلمان بود . بنابراین شروع به تحقیق و بررسی همه جانبه ای در زمینه انواع مبلمان و شاخصه های مهم این صنعت نمودم. در ابتدا به تحقیق در اینترنت و یررسی انواع مبلمان از نظر ساختار و شکل ظاهری آنها پرداختم و سپس به دنبال عکاسی صنعتی حرفه ای از برندهای معروف و صاحب سبک این شاخه ی صنعتی به جستجو پرداختم .

 

روند عکاسی صنعتی مبلمان

در این گشت و گذارها نمونه های داخلی خوبی نیافتم ، اما در نمونه های خارجی بعضا عکسهای صنعتی حرفه ای و خلاقانه ای دیده می شد. که می توانستند برای ایجاد عکسهای حرفه ای ، ایده های خوبی باشند.

روند عکاسی صنعتی مبلمان

پس از این تحقیقات کلی و اولیه در مورد مبلمان و مشخصا عکاسی صنعتی مبلمان ، به سراغ مبلمان لنی و تولید کننده و طراحان این برند رفتم و با پرسش و پاسخهای لازم و دیدن کارخانه و محل تولید مبلمان ، اطلاعات خوبی ، جهت انجام کار دریافت نمودم.

نور پردازی در عکاسی صنعتی مبلمان

برای شروع پروژه، تجهیزات نورپردازی و عکاسی صنعتی ، به لوکیشن مورد نظر منتقل شدند . در طی انجام کار با توجه به تنوع مدلها، عکسهای مختلفی از هر مدل ، در زوایای مختلف گرفته می شد و برای تطبیق رنگ عکسها با خود مبلمان ، تغییراتی در نورپردازی انجام می شد. زیرا یکی از نکات مهم در عکاسی صنعتی ، تطبیق رنگ عکسها با محصول و کالای صنعتی مورد نظر می باشد.

پس از یک هفته کار روزانه ، قسمت عکاسی صنعتی مجموعه ، به پایان رسید و عکسها جهت ویرایش ، به قسمت ادیت استودیو عکاسی لایت روم ، تحویل داده شدند. در این مرحله از عکاسی صنعتی ، تغییرات و اصلاحاتی در زمینه رنگ و نور انجام می شود و مواردی که به علت محدودیتهای لوکیشن عکاسی ، در عکسها وجود دارد ویرایش و پردازش می شوند. و مرحله نهایی کار ، یعنی قسمت طراحی و ایجاد المانهای تبلیغاتی بر روی عکسها ، پایان بخش این پروژه عکاسی صنعتی بود که با نظرات کارفرما و طراحان مبلمان لنی ، انجام شد.

نمونه کار های مرتبط ما در عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی در زیر مشاهده فرمایید:

industrial-photography-in-leny
خواندن 13452 دفعه

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه