عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی (3)

دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 14:44

عکاسی صنعتی

نوشته شده توسط

عکاسی صنعتی، در حقیقت ، به تصویر کشیدن هر آنچه که در صنایع مختلف وجود دارد، از صنایع سنگین و سبک گرفته  تا صنایع دستی را شامل می شود. در این حرفه فضای کارخانه ، ماشین آلات و تجهیزات، فرایند تولید محصول ، کارکنان و در نهایت خود محصول و کالای تولید شده با تمام جزئیات و ویژگیهای مورد نظر به تصویر در می آید.

دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 10:43

روند عکاسی صنعتی در پروژه مبلمان لنی

نوشته شده توسط

روند عکاسی صنعتی در پروژه مبلمان لنی :این پروژه اولین تجربه من در عکاسی صنعتی مبلمان بود . بنابراین شروع به تحقیق و بررسی همه جانبه ای در زمینه انواع مبلمان و شاخصه های مهم این صنعت نمودم. در ابتدا به تحقیق در اینترنت و یررسی انواع مبلمان از نظر ساختار و شکل ظاهری آنها پرداختم و سپس به دنبال عکاسی صنعتی حرفه ای از برندهای معروف و صاحب سبک این شاخه ی صنعتی به جستجو پرداختم .

دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 10:30

نورپردازی در عکاسی صنعتی

نوشته شده توسط

نورپردازی در عکاسی صنعتی : عکاسی صنعتی یکی از روش های جدید و نوینی است که در صنعت عکاسی به وجود آمده است. هدف اصلی در این نوع عکاسی به نمایش در آوردن صنعت چه بزرگ و کوچک به صورت حرفه ای و هنری می باشد. نورپردازی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی تصاویر  و عکاسی صنعتی می باشد. در این مقاله قصد داریم راه ها و روش های نورپردازی در عکاسی صنعتی را معرفی و بررسی نماییم ، با استودیو لایت روم همراه باشید...
برای مقایسه تصاویر ابتدا از دوربین عکاسی SLR  استفاده می کنیم، (لنز استفاده شده برای این عکس از نوع ماکرو و 50 میلیمتری می باشد) همانطور که مشاهده می کنید، در این تصویر با اینکه نور دهی خوب انجام شده ،عمق میدان در آن کم بوده و سایه های شدیدی در زیر آن به وجود آمده اند که ناشی از دیافراگرام باز و اتوماتیک آن می باشد.

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه