عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 16:19

روند عکاسی تبلیغاتی در پروژه کیف و کفش چرم مادرینا

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روند عکاسی تبلیغاتی در پروژه کیف و کفش چرم مادرینا :تجربه ما در عکاسی تبلیغاتی از محصولات چرمی ، سابقه ای چندین ساله دارد. ما با تجربه ای که در عکاسی تبلیغاتی از این محصولات داریم می دانیم که چرم خاصیت ویژه ای دارد که در تولید پوشاک و کلا محصولات چرمی بسیار مورد توجه است.

پروژه عکاسی تبلیغاتی چرم مادرینا

تولید کنندگان کالای چرم به خاصیت الاستیکی این ماده طبیعی ، اهمیت فراوانی می دهند. ما با مطالعات بسیار در این زمینه و صحبت و همفکری با دست اند کاران این صنعت ، شناخت خوبی از این محصولات به دست آورده ایم و همین شناخت ، ما را در عکاسی تبلیغاتی از این محصولات بسیار یاری کرده است.

عکاسی تبلیغاتی از کیف و کفش
اگر علاقه زیادی به کیف و کفش چرم دارید می توانید از وب سایت های مفید در این حوزه استفاده نمایید. 

ویژگی های ساختاری چرم و تصاویر عکاسی تبلیغاتی برای آن

در پروژه کیف و کفش مادرینا ما از اطلاعات و تجربیاتمان در مورد چرم استفاده نموده و سعی کردیم ویژگیهای ساختاری چرم را به مخاطب نشان بدهیم. علاوه بر آن به زیبایی های ظاهری و بافت سطح چرم توجه بسیار نمودیم. تلاش ما بر این بود که بتوانیم با عکاسی تبلیغاتی از این محصولات زیبا ، مهارت این صنعتگران هنرمند را به نمایش بگذاریم و توجه مخاطب را به ریزه کاریها ، دوخت و تزئینات  به کار رفته در کیف و کفش چرم جلب کنیم.
نکته بسیار مهم درعکاسی تبلیغاتی از این محصولات ، سادگی در ارائه پیام  تبلیغاتی است که با اجرای ایده هایی بدیع می تواند نظر بیننده را کاملا جلب کند. ما قبل از عکاسی تبلیغاتی از کیف و کفش مادرینا جلسه ای برای ایده پردازی  ترتیب دادیم که بسیار راهگشا بود و کمک قابل توجهی در روند کار بود. و بدین ترتیب ما تمام سعی خود را به کار گرفتیم که عکاسی تبلیغاتی خلاقانه ای از کیف و کفش مادرینا بگیریم. 

 

نمونه کار های مرتبط ما در عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی در زیر مشاهده فرمایید:

 

 

خواندن 16717 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « عکاسی تبلیغاتی

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه