عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 14:44

عکاسی صنعتی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

عکاسی صنعتی، در حقیقت ، به تصویر کشیدن هر آنچه که در صنایع مختلف وجود دارد، از صنایع سنگین و سبک گرفته  تا صنایع دستی را شامل می شود. در این حرفه فضای کارخانه ، ماشین آلات و تجهیزات، فرایند تولید محصول ، کارکنان و در نهایت خود محصول و کالای تولید شده با تمام جزئیات و ویژگیهای مورد نظر به تصویر در می آید.

 

عکاسی صنعتی در صنعت

عکاسی تبلیغاتی

به کمک این حرفه می توان نشان داد که تجهیزات و ماشین آلات صنعتی چگونه کار می کنند و در عکاسی صنعتی از کالاها و محصولات صنعتی که طیف گسترده ای را در بر میگیرد میتوان از موارد زیر نام برد: عکاسی مبلمان و دکوراسیون داخلی منازل و ادارات و شرکتها، عکاسی از شیرآلات ، لامپ و روشنایی، در و پنجره، دستگیره و  تزئینات ساختمانی، قطعات خودرو، معماری و ساخت و ساز، حمل و نقل، فضای داخلی رستوران و کافی شاپها و هزاران مورد دیگر که با این حرفه از آنها  میتوان در تشویق و ترغیب سازمانها و شرکتهای مرتبط  و جذب مخاطبان، گامی موثر برداشت. رسیدن به بهترین کیفیت در عکاسی صنعتی که از حساسیت های ویژه ای برخوردار است  تجربه کافی و دقت بالا نیازمند است. استفاده از فضاهای بزرگ و مناسب ، بکارگیری تجهیزات و روشها و شگردهای نورپردازی خاص از فاکتورهای اساسی در این حرفه به شمار می رود و همینطور ایده های بدیع و خلاقانه و حس زیبایی شناسی به علاوه ی کیفیت و وضوح بالای تصاویر ، میتواند مهارت این حرفه را به نمایش بگذارد. در واقع هدف از عکاسی صنعتی ، علاوه بر معرفی کالا و خدمات و بیان ویژگیها و جزئیات محصول ، ایجاد رغبت و اشتیاق در مخاطبان ، برای خرید و استفاده از کالا و خدمات مورد نظر می باشد.
عکاسی حرفه ای یک ابزار مهم بازاریابی است و ما به این ابزار مهم، دسترسی و تسلط داریم. ما در این حرفه پس از عکسبرداری، با پردازش مناسب عکس و مدیریت رنگ در تصویر، جزئیات مورد نظر و ویژگیهای خاص محصول شما را به نمایش می گذاریم.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش پروژه عکاسی صنعتی ، لطفا با شماره تلفن های 44046143  یا ۴۴۲۲۴۶۱۲ تماس بگیرید .

خواندن 6393 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 دی 1396 ساعت 16:49

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه