عکاسی تبلیغاتی
arrow
arrow
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 14:16

عکاسی تبلیغاتی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عکاسی تبلیغاتی در واقع عکس گرفتن از هر سوژه ای ، جهت استفاده تجاری می باشد. هر نوع عکسی که برای تبلیغ و فروش تولیدات و خدمات  گرفته می شود در شاخه عکاسی تبلیغاتی قرار می گیرد که عکاسی از مواد غذائی‌، محصولات آرایشی بهداشتی، انواع شوینده ها،  ظرف و ظروف ، لوازم خانگی و هر نوع کالا و خدماتی که در زندگی بشر امروزی وجود دارد  را در بر میگیرد. می توان از عکسهای تبلیغاتی در وب سایت ، بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی، خبرنامه ها، آگهی روزنامه ، مجلات داخلی ، کاتالوگ و بروشور، گزارش سالانه شرکتها و موارد تجاری مشابه استفاده کرد. صاحبان مشاغل ازعکاسی تبلیغاتی به عنوان روشی برای تبلیغ و ترویج کسب و کار خود، و یا جنبه های خاصی از کار خود استفاده می کنند.

 

معرفی برند ها با عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

از عکاسی تبلیغاتی برای معرفی برند یا ترویج خدمات و یا فروش یک محصول استفاده می شود. عکاسی در تبلیغات، همیشه می تواند  شانس فروش محصول را تا حد زیادی افزایش دهد. هنگامی که شما یک آگهی را می بینید اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند عکس و تصاویر آن آگهی می باشد و این عکس ها هرچه جذابتر و چشم نوازتر باشند، توجه مشتری و مصرف کننده را بیشتر جلب می کنند.
یک راه بسیار عالی برای شروع تبلیغات در کسب و کار استفاده از تصاویر و عکسهای جذاب و چشم نواز از محصول یا خدمات و تجهیزات  مورد نظر می باشد. یک عکاس تبلیغاتی می تواند یک تصویر جذاب از یک سوژه معمولی ایجاد کند و توجه هر بیننده ای را به محصول مورد نظر شما جلب کند. در حقیقت عکاسی تبلیغاتی و استفاده از عکسهای تبلیغاتی روشی سودآور برای صاحبان مشاغل می باشد.
به طور کلی عکاسی حرفه ای، اثر بسیار زیادی بر توفیق برند خواهد داشت و ما با آگاهی از علم تبلیغات و بازاریابی و تأثیر عکاسی برفروش برند ، تصاویر بسیار دقیق و با کیفیتی از خدمات و محصولات شما  ثبت میکنیم.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش پروژه عکاسی تبلیغاتی ، لطفا با شماره تلفن های 44046143  یا ۴۴۲۲۴۶۱۲ تماس بگیرید .

خواندن 8543 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 دی 1396 ساعت 16:45

 mt-0113-home-icon8

تلفن :

 mt-0113-home-icon7

موبایل :

 mt-0113-home-icon6

ایمیل : info@studio-lightroom.com

 mt-0113-home-icon5

آدرس : تهران - صادقیه